Piszemy dla E-Szkraba!

Mamy zaszczyt poinformować, że Biuro Rachunkowe EVIKON od października tego roku znajduje się w gronie ekspertów serwisu parentingowego E-Szkrab.pl.

E-SZKRAB.PL – portal dla mamy i taty to serwis internetowy stworzony z myślą o Rodzicach. Zawiera wiele cennych informacji, pomocnych w czasie trwania ciąży oraz po narodzinach dziecka, a także w procesie jego dalszego wychowywania. To także forum dyskusyjne, gdzie Rodzice mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania takie jak: ciąża, poród i narodziny dziecka, wychowanie dziecka, dieta, zabawa, edukacja oraz wiele innych. Jako biuro rachunkowe uzupełnimy sekcję eksperckich porad w informacje z szeroko pojętej dziedziny rachunkowości, księgowości, podatków, zasiłków, ZUS-u, ulg, darowizn-słowem wszystkiego, co z naszego punktu widzenia powinno zainteresować Rodziców i ich pracodawców. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia prasy na temat jednolitego podatku, likwidacji ulg i wspólnych rozliczeń – postaramy się mieć rękę na pulsie i informować Państwa o najistotniejszych zmianach w podatkach i zasiłkach.

Na początek cyklu wybraliśmy temat dotyczący świadczeń rodzinnych. Przede wszystkim dlatego, że lada chwila rozpoczyna się nowy okres zasiłkowy, a jak wiadomo – rodzice, opiekunowie prawni i faktyczni dzieci i co ważne – osoby uczące się, mają możliwość ubiegania się o przyznanie prawa do zasiłku rodzinnego. Uzyskanie prawa do zasiłku skutkuje następnie możliwością skorzystania z różnych dodatków do tego świadczenia. Aby jednak było to możliwe, należy dotrzymać terminów określonych w ustawie o świadczeniach rodzinnych dotyczących terminu złożenia stosownego wniosku w w/w sprawie. Tematyka świadczeń jest dość obszerna, dlatego też najprawdopodobniej będzie to cykl kilku artykułów.

Liczymy na to, że zarówno ten jak i kolejne poruszane przez nas zagadnienia będą dla wszystkich czytelników przydatne, podane w przystępny sposób i przyniosą wymierne korzyści, np. finansowe.

W tym miejscu pragniemy podziękować Redakcji serwisu E-Szkrab za ciekawą propozycję współpracy i zaufanie – jest dla nas dużym wyróżnieniem możliwość dzielenia się wiedzą na łamach tego serwisu. A my już teraz zapraszamy do śledzenia naszych wpisów i serwisu E-Szkrab pod adresem http://www.e-szkrab.pl lub na https://www.facebook.com/ESzkrab.

Pozostajemy w kontakcie,
EVIKON Biuro Rachunkowe
Znajdź nas na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *